Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

środa, 23 marca 2011

karteczki jajeczka cd

Dziś znowu bawiłam się w papierkach – przy okazji robiłam porządek w szafie  -  i wyszły mi cztery  jajeczka proste , odbijane stempelkami.

P1050325

P1050327

P1050326

Fejferek zaprosiła mnie do zabawy w zdradzanie swoich tajemnic . Tak sie zastanawiałam i zastanawiałam …Nie mam nic do ukrycia , znajomi wiedza o mnie prawie wszystko , a w necie chyba wole zostać bardziej anonimowa , tajemnicza . Dziękuję Ci bardzo Fejferku za zaproszenie , ale raczej nie przyłącze się do zabawy .

3 komentarze:

  1. Fagusia przynieś kilka swoich prac na spotkanie szyciowe kołderek, chętnie je pooglądam w realu, fajne te kartki! Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. sliczne jajca ci wyszly a ten pierwszy stempelek jes cudny;jakas mania jajeczna ostatnio planuje na blogach i ja tez sie wzielam za nie;"w polprodukcie "mam naszykowane 20 jajcowych kartek;jeszcze je musze poobszywac i napisy walnac

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie ma nic fajniejszego,niż odrobina tajemniczości.Pozdrawiam Aldona.

    OdpowiedzUsuń