Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

czwartek, 15 marca 2012

Las - odsłona 4

przez karteczki i inne hafty ucierpiał mój lasek -  nie przybyło go zbyt wiele od ostatniego razu .

P1060335

Najgorsze są dla mnie właśnie te rozłożyste drzewa bez listków -  trzeba się dobrze przyglądać i liczyć , a tak się mylę.  Na szczęście pomyłki mało widoczne , więc nawet nie pruję. Obraz jednokolorowy a przyglądam się mu za każdym razem  jakby był prawdziwy -  nie mogę już doczekać się oprawy -  widzę go w białej , postarzanej ramie …

Dziękuję za komentarze , które mi zostawiacie pod każdym wpisem  -  motywują mnie do pracy i wpisów Uśmiech

Życzę miłej nocki -  sama tez idę już spać  .

6 komentarzy:

 1. Śliczny jest ten wzór, bardzo pięknie Ci ten lasek rośnie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacja!!! I z ta ramą będzie - super.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyłania się cudowny obrazek:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię wzory RP, a ten szczególnie mi się podoba i na pewno go kiedyś popełnię. Wybrałaś bardzo ciekawe kolory. Haft już prezentuje się przepięknie! Biała postarzona rama będzie idealnie pasowała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj rośnie Ci ten piękny las-rośnie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja jutro zamierzam podgonić swój lasek... zobaczymy co z tego wyjdzie. ;-)

  OdpowiedzUsuń