Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

wtorek, 30 listopada 2010

mój pierwszy pick point

Zbierałam się chyba z rok czasu by zrobić cos ta techniką i tak powstała pierwsza kartka świąteczna zrobiona technika pick point , zwana tez haftem matematycznym Uśmiech

P1050025

P1050028

P1050029

Postawiałam na półce i napatrzeć się nie mogę jakie piękne rzeczy wychodzą ta technika – znacznie szybsza niż wyszywanie . Właśnie – baardzo powoli przybyło kilka krzyżyków na bombce SALowej .

P1050024a

Ale nie spędza  mi  to snu z powiek – teraz priorytetem są RR które przyszły do mnie wczoraj .

Humor dzisiaj dodatkowo poprawiła mi wiadomość , że sprzedały się moje dwie kartki z Anielicami Szeroki uśmiech  To naprawdę miła wiadomość zagrzewająca do dalszej pracy.

5 komentarzy:

 1. Anioł wyszedł cudnie;:milo zawiesić wzrok na tak pięknej kartuszcze;))Pozdrówka

  OdpowiedzUsuń
 2. Fagusiu śliczny aniołek! Bombka też zapowiada się pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne karteczki. Chciałabym zaprosić panią na mojego bloga adres to: spod-srebrnej-gwiazdy.blog.onet.pl Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta kartka z aniołem jest przecudowna :)
  Ja wczoraj próbowałam gwiazdkę i mi się nie udała:( więc tym bardziej gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 5. będzie pieknie
  mogę pojęczeć o schematy salowych bombek i choinki?
  proszę :)
  abcd-xyz@o2.pl

  OdpowiedzUsuń