Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

niedziela, 10 kwietnia 2011

Świąteczne karteczki

W ostatnim tygodniu wzięłam się za wyszywanie świątecznych karteczek na zamówienie koleżanki .

P1050336

Tak mi się podobają , że aż trudni się z nimi rozstać Uśmiech Przy okazji wykonałam kolejna karteczkę na formowe wyzwanie “ Karteczkowy roczek “ , czyli kartkę z zajączkiem i kurczaczkiem.

P1050337

A teraz zbliżenie pozostałych.

P1050338

P1050339

P1050340

Udało mi się tez skończyć ostatniego Kubusia na RR – owej kanwie koleżanki Uśmiech

P1050345

a teraz pracuje nad kolejnym RR , tym razem kawowym – dziewczyny z forum nie maja dość , a ja nie mogłam się powstrzymać  Uśmiech. Ale zdjęcie w kolejnym wpisie.

11 komentarzy:

 1. Przepiękne te karteczki ;o)

  OdpowiedzUsuń
 2. jedna karteczke juz chwalilam na blogu ale reszta tez cudownej urody a tej z kurczakiem i pisanka poprosze o schemacik na kolejne swieta

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne te hafciki na karteczkach:))Takie małe hafciki bardzo cieszą,ale pracy wcale przy nich jest nie mniej niż przy większym hafcie.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. fagusiu śliczne te karteczki co jedna to piękniejsza :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie śliczne karteczki, zdolna z Ciebie dziewczynka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo ładne karteczki, bardzo!

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne karteczki, aż żal je wysyłać :)Za to wielka radość taką dostać :)

  OdpowiedzUsuń