Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

niedziela, 25 grudnia 2011

Dziękuje za życzenia


Dziękuję Wam wszystkim za życzenia świąteczne :)  Zabiegana byłam i nie miałam czasu zajrzeć tutaj i Wam podziękować  wcześniej . Święta upłyną nam na dochodzeniu do siebie po przeziębieniu . 
zostawiam dla was życzenia  :)

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość! 

10 komentarzy:

 1. Jeszcze raz...Radosnych..szczęsliwych Świąt:)

  Serdeczne uściski:)

  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry chciałam się dowiedzieć czy panie jeszcze pamięta tego aniołka haftem matematycznym bardzo chciałabym dowiedzieć się jak można go zrobić ... z wielką prośbą proszę o nowy post na którym będzie kursik jak zrobić takiego aniołka ..................

  OdpowiedzUsuń
 3. pięknych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt!Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aby Boże Narodzenie trwało cały rok- dużo uśmiechu i miłości Ci życzę- Tamara

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowych , spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
  spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze,
  przepięknej choinki, pachnącej lasem ,
  dźwięku kolędy, odrobiny śniegu
  życzy Nerula

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknych, magicznych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę Tobie i całej Twojej rodzince wszystkiego dobrego w te święta oraz mocy twórczej na cały przyszły rok :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Najlepszego na te mijające już Święta i na nadchodzący Nowy Rok.


  Michalina

  OdpowiedzUsuń