Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

środa, 23 maja 2012

Filcowo–owocowo

Wczoraj wyciągnęłam ze skrzynki kolejny numer Craftseller . Często zastanawiałam się po co ja to zaprenumerowałam … Jednak w tym numerze znalazłam więcej inspiracji niż zwykle . Może w lepszym nastroju byłam …

P1060454

 

P1060458

P1060459

P1060460

P1060461

P1060462

P1060463

Nabrałam również , wyjątkowo , ochoty by zrobić truskaweczki z załączonego zestawu.  Normalnie powędrowałby do szafy i popadł w zapomnienie , ale niedługo sezon truskawkowy się zacznie więc to taka namiastka lata – nie psuje się , zero kalorii (; i na długo wystarczy. Filcowe broszki truskawki .

P1060455

P1060456

Chyba zanurkuje w szafie w poszukiwaniu innych dodatków do gazet , bo nawet mi się spodobała ((:

5 komentarzy:

 1. Ponurkuj,ponurkuj.Twoja szafa to istna skarbnica,bez dna.Truskaweczki słodkie.Aldona

  OdpowiedzUsuń
 2. justa35 , pelasia - przepraszam , niechcący wykasowałam wasze komentarze ...:( nurki owocne , dziś wyciagnełam zestaw do samodzielnego zrobienia oryginalnych guzików - ale to juz pewnie po powrocie ze spływu...poszukam jeszcze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fagusiu ,gazetka bardzo inspirująca a i w poprzednich znajdziesz inspirację :)tylko musisz trafić w odpowiedni dzień :) Ja jak przeglądałam kiedyś swoje gazety to byłam w szoku ,że takie pomysły tam odnalazłam :) My kobiety tak mamy i w tym już nasza uroda :)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie jest mieć takie gazetki.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. jakie słodkie truskawki!:D Sama wiem, że niestety nie ma takich gazet, żeby nam się w nich wszystko podobało i przydało:P Dlatego trzeba się cieszyć, gdy znajdziemy chociaż jedną inspirującą propozycję:)

  OdpowiedzUsuń