Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

czwartek, 9 sierpnia 2012

ufff …kolejny UFOk skończony :)

Mały  ale zawsze (; UFOk Zig-Zag odhaczony .

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Córka oczywiście od razu zarezerwowała do na poduszkę dla siebie , więc może w przyszłym  tygodniu wezmę się za szycie .  Póki co czekam , bo mam w planach kupienie kilka szmatek patchworkowych ((:

Wczoraj poprawiłam sobie humor i odebrałam zakupione okazyjnie kordonki.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Ładne i kolorowe . Na małe ozdoby szydełkowe , lub na frywolitkę  -  jak się w końcu wezmę i nauczę . Może jednak skusze się na wyjazd na Zjazd Zakręconych   w  Krzyżyk , do Ustronia w tym roku ….Będzie frywolitka .

Przyszły tez w końcu włóczki , więc biorę się w międzyczasie za swoją szalo-chustę .  W końcu zimno się już robi ..

2 komentarze:

  1. Ufok Super.Olgusia wie co ładne.A do Ustronia wybierz się wybierz to potem nie nauczysz.Aldona

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj, ta frywolitka, też o niej marzę :)

    OdpowiedzUsuń