Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

czwartek, 13 września 2012

haftowane pamiątki

Robią się , a jakże  (: …Choć na razie leża , bo nie wiem za co się brać , a same się nie dokończą.

Pamiątka narodzin dla córki sąsiadki prawie gotowa -  wystarczy wyszyć ramkę naokoło, troszkę kwiatków do haftować i oprawić  , ale jako że nie znam jeszcze terminu pierwszej wizyty , odłożyłam  -  na ostatnia chwile .

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Odłożyć zresztą musiałam  , bo chciałam wyszyć pamiątkę  ślubu dla córki znajomego .  Jednak za późno zorientowałam się , że termin wesela tuz tuż   -  gdzieś mi się zapodział jeden tydzień życia  /: – więc pamiątka nie została dokończona  ….Na szczęście nikomu nic nie obiecywałam , sama tylko byłam zawiedziona , że z gapiostwa zawaliłam sprawę . Ale na pewno kiedyś się przyda .  Póki co jest w takim stanie i po wyszyciu schowam do szuflady -  może komuś będzie potrzebna  ?

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

….A teraz musze się brać za przygotowanie kanwy i nici do kolejnej pamiątki narodzin. Tutaj plamy dać nie mogę , bo to pamiątka dla chrześniaka męża (;

1 komentarz:

  1. pamiatka juz jest sliczna,slubna na pewno doczeka sie ukonczenia i przyda sie w przyszlosci...

    OdpowiedzUsuń