Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

wtorek, 25 września 2012

metryczka rośnie w oczach

Az miło popatrzeć. Lubię wyszywać na czystej białej kanwie nowe wzory i obserwować jak powoli wzór wyłania się na tkaninie .  SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Szybko widać efekty i koniec niedaleki . Dlatego lubię prace domowe jak prasowanie , odkurzanie i ogólne sprzątanie  bo efekt jest natychmiastowy . Co innego fakt , że trudno mi czasami wcisnąć te czynności w codzienny grafik zajęć…nie żebym takowy miała  …(;

Czy   lubicie zrobić sobie przerwę na codzienne czynności , czy gryzie was sumienie podczas wyszywania-  jak mnie – że wszystko inne czeka  i gromadzi się w nieefektownie wyglądające kupki ( ubrań do prasowania , garów do pozmywania , śmieci do omijania  …) i wyszywanie już nie jest takie przyjemne a wręcz momentami frustrujące , że tak wolno , mimo iż do przodu i czy ma sens siedzieć i wyszywać , jak życie obok  się toczy i poczekać nie chce  ….

Chyba jesienne sentymenty i chandra mnie złapała-  persen na szczęście juz kupiony i pierwsza dawka zażyta .

8 komentarzy:

 1. Piękne postępy :)

  http://anek73.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Metryczka pięknie rośnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam tak zawsze i zawsze też powtarzam,że jeszcze trochę i posprzątam,poprasuję...a potem mówię,że jutro to na100%się za to zabiorę i tak sobie powtarzam i powtarzam...Chandra każdego dopada ale zawsze mija.Pozdrawiam moje Ty Guru.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna metryczka
  a takie chwile przeżywa chyba każda z nas

  OdpowiedzUsuń
 5. Czegos takiego szukalam! super strona. pozdrawiam

  my weblog :: dodaj strone

  OdpowiedzUsuń