Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

czwartek, 16 grudnia 2010

znowu zostałam ciocia :)

Moja mała siostrzenica urodziła się dziś w nocy  więc dziś wzięłam się za zapakowanie jej bucików-  choć zobaczę ja pewnie dopiero w święta.

Wykorzystałam ostatnio zakupiony szablon do robienia pudełek i wykorzystałam perłowy papier , który kiedyś kupiłam w Empiku.

P1050088P1050091

P1050092

P1050093

7 komentarzy:

 1. Pięknie!!!!!!!!!!

  Gratuluję !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne pudełeczko!
  Gratuluję siostrzenicy ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również gratuluję!Paczuszka pięknie zapakowana a zawartość jeszcze piękniejsza;))Cudna ta paczusia-podarusia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fagusiu, prezent wygląda przecudnie. Dopieszczony w każdym calu. Takie opakowanie to podarunek sam w sobie, nawet bez zawartości.

  OdpowiedzUsuń
 5. pudelko jest fantastyczne, zarowno zawartość jak i oprawa urzekająca. Kochana a co to za szablon zakupiłaś? Bo muszę przyznać, że byłby z niego ciekawy przydaś :D

  OdpowiedzUsuń
 6. a tej nocy urodził się mój bratanek-chrześniak ;-))))
  Pudełeczko śliczne !

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne pudełeczko, takie ekskluzywne. A ta kokarda jest tylko uzupełnieniem kunsztu.

  OdpowiedzUsuń