Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

poniedziałek, 21 lutego 2011

miłe zakupy

Dziś przyszły do mnie trzy miłe przesyłki . Kolczyki od Magdalenki , książka o kotach(podpatrzona na którymś blogu )  -  w sam raz do poczytania w podróży  , oraz kanwa obrusowa – ciekawa jestem jak się na niej będzie wyszywało ….i jaki wzorek wybrać . Ale z tym będę musiała poczekać aż wyszyje zaległości.

P1050247

4 komentarze:

 1. Też kupiłam na allegro ten materiał.Nie mam tak,jak Ty jeszcze pomysłu na wzór:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic tak nie poprawia humoru jak udane zakupki!:) Ciekawa jestem co wyczarujesz na tej kanwie.

  Cyber Julka
  http://cyberjulka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Fagusiu, kawałek mnie nie było u Ciebie i jestem pod wrażeniem. Namnożyłaś tych prac w ostatnich dniach! Piękna torba, książka wydaje się być szczególnie wartościowa dla kocich maniaków ;) P.S. super wygląd bloga

  OdpowiedzUsuń
 4. Super książka i te kolczyki :) na kanwie będziesz robić obrusik wielkanocny czy inny :)

  Pozdrawiam :)
  Agnieszka / Tin-Tin

  OdpowiedzUsuń