Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

wtorek, 1 lutego 2011

nowe hafty

znowu zaczęłam cos całkiem nowego , choć w “zapasie “  mam kilkanaście , a może nawet kilkadziesiąt rozpoczętych prac. Tym razem jest to serduszkowy sampler wyszywany w ramach “wspólnego wyszywania “ na forum .Bardzo szybko i przyjemnie się wyszywa i choć do zabawy dołączyłam się późno , to mam nadzieje zmieścić się w terminie  -  czyli do 14 lutego .
P1050188
Serduszek w sumie będzie 5 i będą tworzyły napis “ Amour “ .
Następny haft to maleństwo , lecz bardzo pracochłonne , wykonany w ramach “karteczkowego roku” na kolejnym forum .
P1050189
To już druga karteczka w tej zabawie . Kończyłam dziś w pospiechu i wykorzystałam gotowa bazę karteczkowa zakupioną kiedyś w Lidlu -  jak znalazł do tego motywu Uśmiech

6 komentarzy:

 1. Urocza karteczka - bardzo fajne są misie z tej serii :) Pozdrawiam Maleństwo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajne wzorki wybrałaś :)
  szczególnie misio wpadł mi w oko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hafcik z misiem śliczny i rzeczywiście pasuje do karteczki.. a to w Lidlu można kupić takie rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Karteczka jest super :) Jeśli jesteś zainteresowana to mogę Ci wzór wysłać "motywatora" :)

  Pozdrawiam :)
  Gabrysia

  OdpowiedzUsuń