Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

poniedziałek, 8 listopada 2010

Ptaszkowe RR i kolejny SAL forumowy

 Kolejny ptaszek juz za mną  i ze spokojnym sumieniem mogę sie zająć innymi pracami .

P1040929

W zeszłym tygodniu mamuśka wymyśliła na forum kolejnego SALa i dziś jest dzień kiedy pokazujemy postępy na forum , a że tam juz zamieściłam post więc teraz mogę pokazać wam.

P1040950P1040951

Wzoru całego na razie nie zdradzę  -  zaglądajcie , to dowiecie , się   co z tego wyjdzie . Mogę natomiast pokazać dla ciekawskich co to za materiał i skąd on -  wszystkie informacje znajdziecie na zdjęciu poniżej . wzór wyszywany nićmi metalizowanymi -  na zdjęciu słabo widać  :(

P1040926

zapraszam w środę na kolejna odsłonę bombek , oraz w niedziele na pierwsza odsłonę 3 juz SALa –niespodzianki :)

pozdrawiam

3 komentarze:

 1. material rewelacyjny. Bardzo lubie wyszywac na lnie. A do tego bardzo fajny kolor...

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem co z tego obrazka wyjdzie ;)
  coś na 'B', ale nie zdradzę, co dalej :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki fajowy ptaszek :) Podziwiam Cie za haft na lnie, ja tego nie lubię .

  OdpowiedzUsuń