Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

środa, 10 listopada 2010

świątecznie

Dalej pozostaję w tematyce świąt w moich pracach . Oprawiłam w karteczki kolejne świąteczne hafty.

P1040954

P1040955

Dzisiaj środa , więc pora na pokazanie postępów w SALu z bombkami.

P1040956

Małymi kroczkami , ale do przodu.  Wracam do wyszywania póki mam chwilkę . pozdrawiam

4 komentarze:

 1. Wiesz przecież, że już chwaliłam, ale pochwale i tutaj. Tam zadałam pytanie to i tutaj zadam. Fagusiu, gdzie Ty kupujesz te naklejki srebrne i złote "Wesołych Świąt"???

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie też bombki rosną pomalutku. Podoba mi się złoty sznureczek. Będą śliczne, a że wolno? co tam, i tak na pewno do świąt się wyrobisz. No i jeszcze w międzyczasie zrobiłaś mnóstwo karteczek.
  pozdrawiam - Porzeczkowa

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak juz pisalam w komentarzu u Realci,ja nic nie dlubnelam przez tydzien:( Wstyd mi nawet ale coz,jak nie ma kiedy to nie ma:(

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne są te haftowane karteczki, podziwiam i zazdroszczę.

  OdpowiedzUsuń