Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

czwartek, 22 listopada 2012

Ech ….końca nie widać …

Jedno się kończy ,a drugie zaczyna …

SDC10361

Panienka kuchareczka wyląduje na okładce notesu -  wiem ,że niektóre z was to zainteresowało (:

Tymczasem wyszywa  się już Mikołaj na kartkę świąteczną .

SDC10364

Prosty szybki motyw -  bo teraz na szybkość musze stawiać  …

A co do szybkości  to kotka niestety nie przybywa tak jak bym sobie tego życzyła -  ekspresowo -  ale  jest do przodu .

SDC10363

Trochę nieskładnie pisze, bo w sumie ledwo widzę i w głowie gonitwa.

Okazało się bowiem , że 16 grudnia mam drugi potencjalny kiermasz .Potencjalny ,bo jeszcze nie wiem , czy się zakwalifikuje -  jutro będę się dowiadywać . Jeśli się zakwalifikuję , to już chyba w ogóle będę na rzęsach chodzić i  snuć się jak zombie z niewyspania , bo wyrobów trochę mało jak na dwa takie wydarzenia. Ale za to w weekend będzie się działo ! Cały weekend dla mnie sam na sam z maszyna i robótkami …Oj !! będzie się działo , będzie  (((:

zmykam dalej do roboty ,a Wy dalej zaglądajcie i piszcie -  trochę mocy i czasu dajcie (; i krytycznego oka co by mnie motywowało i mobilizowało do pracy . Nie ma to jak poczuć , że to co się robi ma jakiś sens i się podoba  ((:

5 komentarzy:

 1. uwielbiam materiałowe notesy z haftami :D a mikołaj wygląda świetnie, nie zapomnij porobić fotek z keirmaszu :) uwielbiam je oglądać ;)dasz radę kobieto ;)niech moc będzie z Tobą w ten weekend :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech moc będzie z Tobą!:))) Dasz sobie świetnie radę, a każde zmęczenie umyka, gdy widzi się zachwyt w oczach oglądających i kupujących;), czyż nie? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kobieto dasz radę! Tylko tak trzeba się nastawiać!
  Kuchareczka bardzo fajna, idealna na notes czy zeszyt z przepisami. Kotek fajnie się zapowiada. Mikołajkowi też niczego nie brakuje. Dobrze Ci idzie! Byle tak dalej!!!

  OdpowiedzUsuń