Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

wtorek, 13 listopada 2012

szydełkowe serwetki

Jedna serwetka już za mną . (:

SDC10311

zbliżenie .

 

SDC10312

A tutaj już uprana , lekko ukrochmalona i rozciągnięta do suszenia.

SDC10315

Cały weekend siedziałam i szydełkowałam by na poniedziałek była gotowa . Az mnie tyłek bolał  od szydełkowanie  ….(; bo przecież na czymś siedzieć trzeba jak się szydełkuje  …Podsumowanie : 144 kwadraciki (  20 min. każdy ) 42x92 cm . Wyszło jakieś 48 roboczogodzin.

Przede mną kolejna serwetka -  tez na wczoraj. Zaczęłam w poniedziałek w pracy .

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Wymiary maja być takie jak powyżej.  Mam nadzieje , że z ta szybciej mi pójdzie  …

Tymczasem szykuje się cały czas do kiermaszu, kiedy tylko mam wolna chwile w domu .Dziś spędziłam cały dzień przy maszynie  …Ale o tym już w kolejnym wpisie  (:

5 komentarzy:

 1. Piękna serweta :-) Cudo !
  Tyle tych elementów... Podziwiam.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. szacun! takie wielkie te obrusy... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna serweta! i kwadraciki rewelacyjne :)

  OdpowiedzUsuń