Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

poniedziałek, 26 listopada 2012

stylowa poduszka i małe hafty

Taak ,poduszka wyszła bardzo stylowo -  przynajmniej dla mnie  … i dla męża .  Zgodnie przyznaliśmy , że pasuje jak znalazł do wnętrz z antycznymi eleganckimi meblami  …choć nie tylko (;  Szkoda, że na zdjęciu nie udało się uchwycić jej żywych kolorów i efektu połączenia tych dwóch kolorów .

SDC10005

Zdjęcie nieco przygaszone , ale z lampą wygląda to jeszcze gorzej  …I takie małe wtrącenie  -  szycie po skosie po przekątnej  to pomyłka  …ale człowiek uczy się na własnych błędach ,jak nie wyedukowany w tym kierunku  … Za to z suwaczkiem uważam poradziłam sobie nie najgorzej .

SDC10006

Sama normalnie siebie musze pochwalić, bo baardzo podoba mi się ta poduszka …zresztą jak  każda ,która robię (;Trudno będzie mi się z nią rozstać .

Teraz jednak muszę pomyśleć nad wykorzystaniem dwóch haftów , które dziś skończyłam .

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

znaczy ,koteczek na pewno będzie na poduszce , a Mikołaj na kartce świątecznej , ale jakie  kolory  i materiały dla kotka dobrać  ….?  oj , będę miała chyba dylemat .  Ale to dopiero jutro  (;

6 komentarzy:

 1. Poduszka rewelacyjna! Chwalę, bo jest za co!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. podusia wspaniała. hafciki slodziutkie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fantastyczna ta Twoja podusia. też taką chcę

  OdpowiedzUsuń
 4. haft zachwycający, ale całość w oprawie materiałów wygląda naprawdę świetnie! ja tam bym takiej podusi za nic nie oddała hehe ;) z kotkiem i mikołajkiem widzę też sobie szybciutko poradziłaś :D pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczna ta poducha - świetnie dobrane kolory :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudna poducha, taka jesienna.

  OdpowiedzUsuń