Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

piątek, 16 listopada 2012

wizytówki ,etykietki ….

Tak. dzisiaj siedziałam pół dnia bawiąc się papierem .

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

etykietki trochę średnio wyszły ,bo pieczątka się buntowała słabo odbijała …ale to pieczątka z Lidla ,więc  się nad nią nie znęcałam  -  pora chyba poszukać i zamówić sobie pieczątki z  “ pieczątkowni “
(; ale takie tez maja swój urok .

Wizytówki tez nie wyszły tak jak sobie zaplanowałam , bo miałam je wydrukować na drukarce ,ale moje drukarka nie przyjmował grubszego papieru a’la wizytówkowego ): Etykiety z kolei miałam za małe by na nich drukować i przyklejać ,więc wyszło kompletnie rękodzielniczo bo drukowałam na zwykłym papierze , wycinałam i przyklejałam na przygotowane wcześniej kartoniki  …..

I tyle roboty na dziś . wieczorkiem może jeszcze złapię za szydełko . A miałam dzisiaj szyć  …..

1 komentarz: