Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

piątek, 30 listopada 2012

kolejny UFOk i kolejna poduszka :)

Najpierw te dobre wieści -  udało się skończyć kolejnego małego UFOka i mogę go już odhaczyć z listy .

SDC10021a

Poduszka z tym bohaterem powstanie oczywiście w późniejszym czasie , bo dzisiaj nie zdążyłam już . Cały dzień siedziałam nad inna poduszką i już mnie szlag trafiał , bo okazało się, że te zgromadzone kilogramy materiałów nijak nie pasują do haftu  ….ale w końcu udało mi się zdecydować …ale powstał dylemat -  wszywać , czy naszywać, z tasiemką , czy bez …


Z wielkim bólem i w nerwach powstała w końcu poduszka ….ale zadowolona z niej do końca nie jestem  …

SDC10013

Chociaż z tyłeczkiem dzisiaj problemu nie miałam .

SDC10014a

Jutro musze się wybrać do Ikei , bo pokończyły mi się już wkłady do jaśków -  a może jakiś materiał mi wpadnie jeszcze w oczy  . Nerwówka już mi się przed kiermaszem włączyła -  to już za tydzień  !! -  i świadomość ,że nie zdążę zrobić tego co sobie zaplanowałam wcale mi nie pomaga tworzyć .  Może to też  przez to , że pożyczam sobie godziny snu na tworzenie  …..

9 komentarzy:

 1. Też tak mam :D Ja już zaczęłap popadać w panikę, a tu jeszcze zamówienie muszę na końcówki do bransoletek porobić :D i zaczynam mieć nerwówkę + do tego dochodzi jeszcze ze trzy w dni do pracy, czyli mi został tak naprawdę ze 4 dni :D
  Damy radę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. :) Ewelina ja tez jeszcze mam właściwie dni , bo trzy dni w tygodniu do pracy , a w weekendy przy rodzinie to nie mam co sie rozkładac . Damy radę - najwyżej na jednym, stoisku sie rozłożymy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podoba twoja poduszka, nie wiem czemu narzekasz :-) Gdyby haft był mocno kolorowy byłaby przeładowana, ale twoja jest fajna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też uważam, że poduszka wyszła bardzo ładnie, delikatnie i pastelowo, już nie narzekaj ;) A UFOka gratuluję, zawsze to jeden mniej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. osiołek fajniasty :) a poduszka strasznie mi sie podoba :) cudne kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Poduszka wyszła pięknie! A i kłapouszek też jest uroczy:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Poduszka podobnie jak wszystkie Twoje prace jest bardzo ładna, nie narzekaj:)
  zapraszam do mnie po wyróżnienie
  http://www.wieczorkizrekodzielem.pl/wyroznienie/

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna poducha, co Ty od niej chcesz?

  OdpowiedzUsuń